| IIIsus a întrebat:

Are cineva reviste Mickey Mouse, Editura Egmont Romania, editii incepand cu anul 1990? Doresc sa-mi completez colectia, multumesc.

3 răspunsuri:
| cocoilno a răspuns:

Pai trebuie sa aveti amandoi yahoo messneger 10.

| Eckho a răspuns:

Din pacate nu iti pot oferi reviste, pentru ca am f putine, dar ti-as cumpara cu mare placere dublurile, in caz ca ai

| ostebe a răspuns:

Am avot foarte multe reviste Mickey Mouse, cind eram mic eram inebunit dupa ele ajunsesem la peste 60 de reviste, le-am dus pe toate la tara la bunici si acolo au ramas, o sa dau un tel la tara si daca mai exista acele reviste ti le fac cadou, din cite imi amintesc bunica mea le-a pus intr-un sac si le-a urcat in podul casei unde cred ca sunt si acum, dar nu garantez ca sunt intr-o stare foarte buna, oricu ma interesez si te anunt