| anonim_4396 a întrebat:

As vrea niste animeuri asemanatoare cu Inuzasha sau kaichou maid sama., va rog.

4 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Uta no Prince Sama, Vampire Knight, Inuyasha, School Days, Chihayfuru, Another, Hakushaku to Yousei, Hiiro no Kakera, Inu X Boku Ss, High School of the Dead.

| XAnonimaXAnonima a răspuns:

Inuyasha

| eMiiau a răspuns:

Vampire Knight, Hakushaku to Yousei, Hiiro no Kakera, Uta no Prince Sama, Chihayafuru, inu x boku ss, School days, Another, High School of the Dead... Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| iiStrawberry a răspuns:

Buna ^.^
-Pretear
-Clanad
-Clanad after story
-Freezing
-Zero no tsukaima
-Shakugan no shana
-Hakuouki
-Fruits Basket
-Inukami!
-Dn angel
-Tonagura
-Special A
-Hiiro no kakera
-Lovely complex
-Bokura ga ita
-Ouran highschool host club
-Kaze no stigma
-Sword art online
-Full metal panic(urmat de "Full metal panic fumoffu si full metal panic the second raid sau cv de genu laughing )
-Tonari no kaibutsu-kun
-Itazura na kiss
-Peach girl
-Hakushaku to yousei
-Toradora
-Amnesia
Nu sunt toate asemanatoare dar te asigur ca daca te uiti o sa iti placa fiecare ^.^