| FunkyBaby a întrebat:

vreau si eu animeuri asemanatoare cu kaichou wa maid-sama si special A? dau funda la cine stie mai multehappy

2 răspunsuri:
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Ouran High School Host Club - Strawberry panic - Bokura Ga Ita - Yamato Nadeshiko - Angelique No Abyss -Hakusashu to Yousei - DN Angel - Shugo Chara - Vampire Knight - Nyan Koil Genre - Clannad - Rossairo Vampire - Seto no hayanome enre - Preatear - Mermaid Melody - Kampfer -Cam la astea m-am mai uitat si eu sper sa iti placa!

| Shìzuko a răspuns:

Kimi ni todoke
Uta no prince sama
Ouran high school host club
Shugo chara
Bokura ga ita
Toradora
Baka to test
Kaze no stigma
Rosario+Vampire
School Days
Kiss me pure rouge
Mayo Chiki
Mamoru-kun ni Megami no Shukufuku wo!
myself yourself
clannad si clannad after story
mayoi neko overrun
to love-ru
Mashiroiro Simphony
Hoshizora e Kakaru Hashi
Peach Girl
KissXSiss

Astea le stiu eu Funda?