| Skylls a întrebat:

As vrea sa vizionez un anime care sa semene cu naruto. Daca stiti unu va rog sa-mi ziceti

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Incearca alte shounen-uri. (iti garantez, ca un anime asa bun ca naruto nu o sa mai vezi - asta daca kishimoto decide sa mai faca un anime, si ar putea sa continue povestea dar cu copii lor).
Hunter x hunter
Gintama
Fairy tail
Inuyasha - super bun anime-ul
Bleach

| BlackRaven45 a răspuns:

Încearcă Inuyasha.

| Santoryuu a răspuns:

Hunter x Hunter 2011 (148 ep), adaptata dupa seria manga cu acelasi nume aparuta in 1998. Ba chiar autorul Naruto, la inceput s-a inspirat un pic din Hunter X Hunter manga, ex: Chunin exam inspirat din Hunter exam, Uchiha clan ~ Kurta clan, Sasuke cu Sharingan ~ Kurapika cu scarlet eyes, Orochimaru ~ Hisoka.