| AmaliaMocanu a întrebat:

Ce Anime interesante stiti? Care sa semene cu Kuroshituji 1 si 2! A fost un anime exceptional si as vrea sa aflu daca mai exista vreunul la fel?

Răspuns Câştigător
| RandomGirl a răspuns:

Depinde ce genuri iti plac, pe site-ul asta e o lista mare de anime-uri www.anime-sub.com si le poti vedea online.
Preferatul meu e Fushigi Yuugi(romance-drama)
Enjoy~

4 răspunsuri:
| AmaliaMocanu explică:

Kuroshitsuji*

| AmaliaMocanu explică:

Hmmm...le prefer pe cele, nu stiu gen drama dar nu si romanta, ma desgusta romantismul...deaia m-am uitat pana acum doar la Naruto si Kuroshitusji, entru ca nu sunt"romance"
Nu imi plac nu stiu de ce dar ma pasioneaza drama actiunea aventura si comedia dar imi plac in combinatie gen toate in acelasi anime.Deaia imi plac asa de mult astea doua ))

| AmaliaMocanu explică:

Apropo siteul pe care mi l-ai dat e o prostie! Nu am de gand sa instalez un program care imi distruge windowsul pentru un site idiot!

| pinky_9280 a răspuns:

Incearca hell girl e ceva pe acolo sau death note