| RorySan a întrebat:

As vrea si eu niste anime in care o fata normala afla ca este o printesa sau cv de genu si parintii ei ia sigilat puterea si amintirile deoarece au fost atacati si prinsi.si dupa ia trebuie sa-si salveze tara
Exista altfel de anime

2 răspunsuri:
| Barb0Senpai a răspuns:

Stiu un film de genul asta: Codul lui Da Vinci laughing Nu stiu daca exista un astfel de anime, sau cel putin nu am auzit eu de el

| Blacky6 a răspuns:

Date a Live (1, 2)
Fate Zero 1, 2
Fate Zero - Stay Night
Fate - Stay Night Unlimited Blade Works.
altele nu cred ca se potrivesc cat de cat cu ceea ce ai intrebat tu.