| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit ca Sambata asta cica o sa fie Sfarsitul Lumi?rolling on the floor P. S:Voi ce credetirolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| OanaPissy a răspuns:

Normal ca nu o sa fierolling on the floor
si sambata sa vezi ce o sa intre in pamant de rusine secta aia din americarolling on the floor

14 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Asta cine a mai zis-o ma? laughing

Ma duc sa fac stocuri de pop-corn si cola sa astept toata ziua.

| EVERYBODY a răspuns:

Gata, vineri mă sinucid...
Eu sunt mereu cu un pas în fața tuturor

| Andrreachiriac a răspuns:

Până când să se întâmple cataclismul din Japonia, ziarele de scandal şi producătorii de la Hollywood căzuseră de acord că sfârşitul lumii va fi în 2012. S-a făcut chiar şi un film slab cu acest subiect. În 2012 se termină calendarul mayaş, asta însemnând că se termină şi lumea. Logic, nu?

| madutza_2178 a răspuns:

Asa au zis si ca in 2000 vine sfarsitul lumii si suntem in 2011

| PoWRObert a răspuns:

Daca are picioare vine... daca nu, sta

| AnotherGirl a răspuns:

Evident ca nu o sa fie laughing)

| MimiPopescu a răspuns:

Aoleu! Bine ca mi-ai spus! Ma duc sa plantez ceapa!

| KimBianca a răspuns:

=]]
pe mine ma ocoleste sfarsitu` lumii =]]
am prea multe de facut =]]
sfarsitu` lumii vine din luna in luna dopa cum tot zic astia =]]
Yaa~ suntem in 21 deja... cred ca ma ia somnu` =]] o sa adorm gandindu`ma cum sfarsitu` lumii o sa se amane pe alta data =]] depinde cum au chef astia sa ne mai zica =]]

| LadyInBlack a răspuns:

Am scapa prea usor si prea repede. Credeam ca din cauza manelistilor trebuie sa platim ani de chin. Americanii oh go on se mai baga si ei in seama cu "breichin' niuz" ca sa nu uitam ca sunt si ei pe glob. Vorba aia "Il doare pe roman in **** de restul daca el are ce bea si ce manca." rolling on the floor

| Dizzi a răspuns:

Stii ce zic eu?
sa ne adunam toti cu pop-corn si cola si tot ce ne trebuie.si sa asteptam.
ce-o sa se intample?

va zic eu ca o sa plecam repede acasa...ca pop-cornul in combinatie cu cola...e auoleeeulaughing)

| Alexandra_8894 a răspuns:

Da. Si eu am auzit ca sunt Cleopatra. laughing

| maxum a răspuns:

Si tu ai crezut nu?laughing

| koryna_8349 a răspuns:

Da, la cei care au spus ca vine sfarsitul lumii chiar vine, cred, poate ei se vor sinucide si vor scrie un bilet in felul urmator:"am murit caci a venit sfarsitul lumii"rolling on the floorrolling on the floor

| RRoberta a răspuns:

O tampenie!