| SlăninăCuCeapă a întrebat:

Azi am dat test la Engleza http://i.imgur.com/aaP7H.png
m-am gandit numa la TPU.

14 răspunsuri:
| AnonimaPunct a răspuns:

Ador faza cu baiatul razand, zambind, serios, trist, plangand rolling on the floor

| DaNyEl64 a răspuns:

Da super laughing

| NOBODY a răspuns:

și cine e NOBODY ăsta de e așa important pă sait.

| Biby a răspuns:

Buna.
Este super.ai talent.:X

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Apropo care e buda ala il cunosc? am auzit si eu de el smug

| ăăăă a răspuns:

Nota 10!

| shadovv a răspuns:

Awesome!

| uǝʞɔıp a răspuns:

Bwuuhahaha...daca tu esti in a 8-a cretaker nu a pus nici un comic pe TPU

| SlăninăCuCeapă explică:

@Dicken mai taci ma...

| Deny1333 a răspuns:

Obsesie...
mă duc să-mi iau o TPU... ahem, adică o portocală. da, o portocală. una de'aia buună bună.
*se plimbă*
deci, nu un TPU. o portocală. nu-i obsesie... nu, nu, nu!

| DeeDee a răspuns:

Okkkaylaughing pentru tipul ala care a trecut prin toate starile citind ce ai scris acolo, it dau 10laughing totusi, mi-a fost foarte greu sa citesc ce ai scris acolo, asa ca pe viitor iti recomand sa faci dungile foii intr-o culoare mai deschisa.

| Pisicuța a răspuns:

Sunt singura care a observat ca acolo scrie "Mhn si LexySaPlictisit au trait fericiti pana la adanci batraneti"?

| Deny1333 a răspuns:

@Pissycutzza
nu, nu eşti. eu am preferat să mă fac că n-am văzut nimic. I don't want to see
întâi Muflă cu tipu' cu creastă, acum Mhn24... they gonna die! :-

| CookieșiParty a răspuns:

Si cine e NOBODY de este asa interesant pe TPU?