| alinutz33311 a întrebat:

Azi Romani au Talent pe ProTV la ora 20:30!

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Buna! Doamne, de abia astept! Sper din tot sufletul sa castige Adrian Tutu. Si Narcis este bun dar el are familia langa el. Adrian Tutu ar si merita banii pentru ca el nu are nici familie si e cam trist ca un baiat de varsta lui sa munceasca in constructii. El chiar are talent si daca reuseste sa castige acest concurs are viitorul asigurat in showbizul Romanesc poate chiar si in strainatate. pa, pa

6 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

Locul 1: Adrian Tutu
Locul 2: Narcis Iustin
Locul 3: Valentin Dinu

Cam acestia au fost invingatori! big grin

| Gumã a răspuns:

Stiam.tongue

| Ellena_7672 a răspuns:

Stiu.
Abia astept!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Deabia astept sa-l vad! o sa urmaresc finala cu sufletul la gura, deoarece toti concurentii sunt impecabil de buni.snt curioasa ce lucruri noi si interesante au mai pregatitlove struckma va interesa cat de mlt sau cat de putin va aprecia juriul momentele lor! cea mai superba parte, va fi aceea cand se va desemna castigatorul!batting eyelashes
eu nas putea alege! atat pentru cei de acasa, cat si pentru juriu va fi greu! toti au talente deosebite si de apreciat! papawave

Răspuns utilizator avertizat
| RoSoul a răspuns:

Da ...stiu.Abia astept sa aud un nou cantec de-al lui Tutu Adrian.