| Bogdan2304 a întrebat:

Benzile desenate sunt desenate pe calculator sau in realitaste si daca pe net dati-mi va rog un site.

3 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Clip Studio Paint este cam cel mai bun și mai cunoscut program folosit de creatorii manga, pentru ilustrații random, sau anime, dar și alte tipuri de animație!

- http://www.clipstudio.net/en

| 2657 a răspuns:

Http://issuu.com/......r31_web/13 Aici ai un model foarte fain de banda desenata. Funda?

| Bogdan2304 explică (pentru 2657):

Dar n-am cerut niste modeluri de benzi desenate si cum sunt desenate