| floryn91 a întrebat:

Bine, atunci ce parere aveti de persoanele cu burta mare care se bat cu palmele pe buci cand merg pe strada?)))

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BadLuckBryan a răspuns:

Le ador rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

esti dus copile, ba peste burta ba peste buci,daca iti iei tu ceva intre bucile gurii are ceva? uite cine ridea de persoanele cu burta,tocmai tu mai grasule? rolling on the floor
"Bine reformulez, daca am un pic de grasime care se cunoaste doar cand stau jos, pot face patratele? postat la 31 Mai 2011 20:05"