| anonim_4396 a întrebat:

Bineeeee, cum fac rpc in paint tool sai daca nici macar nu stiu daca sunt mai multe versiuni si daca o am pe aia buna si daca pot sa pun o amarata de imagine, pe care nu stiu sa o pun si ma scoate din minti! Cum pot pune o poza la paint tool sai? sunt mai multe versiuni? rolling on the floor)) Pot macar sa pun poza la paint tool sai, sau sunt eu fraiera si nu stiu cum fac ailalti rpg?straight face ( pana acum am facut in paint, dar nu prea iese )

Răspuns Câştigător
| AndreiPisoias a răspuns:

Nu esti fraiera ci incepatoare.
Intri pe paint la File apoi open si gasesti imaginea pe care o vrei sa o modifici