| Luissa123 a întrebat:

Am facut o imagine in paint si imi apare poza mica in coltul de sus. ce e de facut sa fie mare?

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Păi încearcă să o selectezi(cu dreptunghiul ăla din stânga sus,ca să înţelegi),apoi du-te în meniu la "Image" şi da pe "Stretch/Skew",şi selectezi acolo procentajul, cât vrei să o măreşti sau micşorezi, 100% reprezentând acolo imaginea la mărimea actuală. Deci, dacă tu o vrei mai mare, poţi pune acolo 150%de exemplu.Ah,da, scrii asta doar la Stetch, unde îţi măreşte în lungime şi lăţime.în ambele căsuţe să fie acelaşi număr. Sper că ai înţeles.
Baftă.

| gabytofan a răspuns:

Apare in coltul din stanga sus nu? pai pune cligul in colt si iti apare o sageata cu doua varfuri si tage inspre coltul din dreapta jos

| Luissa123 explică (pentru gabytofan):

Nu apare nimic.repet ca am facut imaginea in paint adica am lasat doar o parte din ea