| DenisaAryana a întrebat:

Bula merge la un hotel.Acolo omul care i-a dat camera a spus ca seara se aud zgomote ingrozitoare.Noapte Bula a auzit ca vine cineva asa ca s-a ascuns sub pat.In camera lui a venit o fata si un baiat. Ei incepusera sa fac sex si in timp ce faceau incepeau sa vorbeasca:
-Iubitule, o ai ca un cremvurst!
-Iar tu iubito, o ai ca doua chifle!
Iar Bula:
-Doriti si mustar?laughing
Cum vi s-a parut mai dati-mi niste bancuri

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Daca vrei bancuri intra aici: http://www.bancuri.net/

| Miruniky a răspuns:

Profesoara le da tema copiilor sa faca propozitii. Bula se duce acasa:
-Mama zi-mi si mie o propozitie
-Iesi ca-ti dau cu tigaia-n cap!
-Tata zi-mi si mie o propozitie
-Goool! GOOOOOOOOOOOOOL!
-(se duce la fratesu' mai mic)Frate zi-mi si mie o propozitie
-(el se juca cu papusile)Doi porcusori mici si grasi,Doi porcusori mici si grasi.
-(se duce la sora mai mare care isi facea temele la romana)Sora zi-mi o propozitie.
-Stefan cel Mare, Mihai Eminescu...
A doua zi la scoala:
-Profesoara:Bula citeste-ti tema!
-Bula:Iesi ca-ti dau cu tigaia-n cap!
-Prof:Bula vrei sa-l chem pe director?!?!?!?
-bula:GOOL! GOOOOL!
Vine directorul:
-Directorul:Bula, cine ne crezi?!?!?
-Bulabig grinoi porcusori mici si grasi. doi porcusori mici si grasi.
-Dar tu cine te crezi?
-Bula:Stefan cel Mare, Mihai Eminescu... laughinglaughinglaughingrolling on the floor v-a placut?!?!?! eu o adortongue pup papa!