| CrimiNNaLBoy a întrebat:

Am facut un comic in paint are 14 imagini. In ce site il pun ca sa fac un comic adica o pagina cu toate desenele una dupa alta?
Si cum se procedeaza adica cum le pun?
Funda.

1 răspuns:
| geo9617 a răspuns:

1. nu ar strica sa schimbi numele tau pentru ca pe mine ma cheama gheorghelaughing 2. site? nu cred ca sunt astfel de site-ulri. sunt programe ca de exemplu power point! aici poti sa faci un slide(adica sa-ti apara pozele una dupa alta la rand cu cat timp vrei tu intre poze) daca vrei detalii pentru power point baga in lista ta de mess ID meuwinking geo_thebestboy