| Adredemesconf a întrebat:

Buna!
Uitati-va intai la comicul asta: http://i.imgur.com/gBrDZ.png (comicul nu e facut de mine!). Ce trebuie sa faci ca sa pui mai multe imagini in paint? Adica ma refer intr-un comic sa pui 2 sau mai multe imagini reale.
Mersi.

8 răspunsuri:
| Adredemesconf explică:

@ღწDყǻოǻწღ Nu am facut eu comicul! V-am aratat doar un exemplu! Stiu ca acel comic e jalnic, da e primul care l-am gasit.

| Adredemesconf explică:

Wey fratilor ce e cu voi?
NU AM FACUT EU COMICUL ALA JALNIC!
Eu vreau doar sa aflu cum pun mai multe imagini deodată în paint.Am aflat oricum...

| mdany a răspuns:

Fain

| Rockărița a răspuns:

Sa zicem ca-i amuzant, ceea ce nu e adevarat, poate daca mai desenai si tu ceva...iesea mai bine. Oricum nu-mi place.(n-am vrut sa fiu rea, da asta-i adevaru)

| NicolaeCotet a răspuns:

Tare tu l-ai facut brv imi placewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu straight face

| Emmy_4970 a răspuns:

Ei bine mai ai de lucrat

| Emmy_4970 a răspuns:

Eu stiu dar pentru ca a fost afurisita nu-ti spun dar oricum vroiam doar sa vad comicul acum am citit ca vreau sa vad doar ce e acolo intelegi ca asa putam spune ca e nasol dar uite tot iti spun copy de pe o oza de pe net si paste dar nu trebuie sa fi pe ala de scris sau decupat cand faci asta ca nu va merge