| Lokii a întrebat:

Buna`! Am mare nevoie de ajutor. Nu-mi merge o gramada de programe favorite din cauza la Adobe Flash Player. Chiar nu stiu cum sa-l instalez. Bine, stiu si eu sa dau install, next, next dar spune ca nu merge cu Mozilla, Opera, Chrome. Merge cu Safari? Ajutati-ma plss`! Cum pot sa-mi instalez programul. Dau funda+vot! Scuze de Categorie.

Răspuns Câştigător
| Zai a răspuns:

1.Intrii pe browserul tau.2.Scrii Adobe la google.3.Intrii pe site.4.Downloadezi Adobe Flash Player.5. Inchizi browserul.6.2 click pe aplicatioa "Adobe Flash Player".7.Cand se deschide dai instal. 8Astepti 10 secunde sa se instaleze.9.Dai close(daca trebuie).10.Deschizi browserul tau(oricare ar fi el Mozzila, Safari, IE etc).11.Have a nice day!

1 răspuns:
| Lokii explică:

Vaa rog!