| AylinS a întrebat:

Cand intru pe youtube, nupot vedea clipuri.imi cere sa instalez adobe flash player, il instalez, dar tot nu merge.pe google chrome merge, dar eu vreau sa folosesc opera, mi se pare mai simplu.
Stiti cumva ce trebuie sa fac? Si fara sfaturi :instaleaza-ti chrome; explorer; mozilla, pentru ca vreau opera.
multumesc mult.

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Asta e, nu merge, nu merge... Unele site-uri merg doar cu anumite browsere, mai ales YouTube-ul, care a fost cumpărat de Google. Pe de altă parte, Adobe Flash Player nu este compatibil cu Opera, iar YouTube nu merge fără acesta. Deci, te uiţi unde merge...

| Liviu_2019 a răspuns:

Asa patesc si eu, imi merge in opera dar se mai blocheaza. Incearca cu altceva cu chrome, de exemplu. Asa fac eu.

| Niuaaa a răspuns:

Uite la mine era tot la fel, dar mi-am pus o programa noua si acum totul merge foarte bine.