| 준섭 a întrebat:

Am terminat acum cateva zile Vampire Knight, ambele sezoane, stiu ca nu se va mai face si sezonul 3, asa ca vreau sa citesc manga dar, as vrea sa stiu de unde incepe continuarea povestii, in ce volum? Merci :'3.

Răspuns Câştigător
| NanaNana123 a răspuns:

Practic in manga sezonul '3' exista doar in engleza si incepe de pe la capitolele 47-48... Desi eu te sfatuiesc sa citesti manga-ul de la inceput pentru ca sunt unele faze din manga care nu se regasesc in anime :D Sper ca te-am ajutat. Uite link-ul unde gasesti manga-ul :
http://www.mangatank.com/manga/
vampire-knight

| 준섭 explică (pentru NanaNana123):

Merci :3. Stiu ca este in engleza, si stiu ca multe faze nu se gasesc in anime, voi citi manga de la inceput, dar in vacanta de vara pentru ca este prea lung, iar acum nu am timp. >.

1 răspuns: