| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Buna!
Am văzut un film/desene dar nu mai stiu cum se numeste.
Era vorba despre un porc care avea ca prieteni o fetita,un mielușel, un sobolan si 3 păienjenite.Într-o zi Wilbur (porcul) s-a manjit de noroi si verdeturi încât arata ca un porc mistret.O data a venit un vulpoi si a furat niste gaini. Oamenii nu l-au vazut si când l-au vazut pe Wilur au crezut ca este un porc mistret si ca el fura găinile.
La sfarsit vulpoiul a fost gasit de porc si prietenii lui in timp ce oamenii il fugareau pe porc cu câinii si pustile.Paienjenitele l-au prins într-o pânză mare pe vulpoi si deasupra pânzei scria ca porcul mistret e defapt porcul lor si vulpoiul a furat găinile.
Cum se numea acest desene/film?

Răspuns Câştigător
| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Miracolul Prieteniei

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Incearca RETEAUA MIRACULOASA 2006
O seara buna happy

| Talmacel_Alexia_1999 explică:

Mulțumesc!