| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Era un film de groaza pe kanal D despre un vampir care transforma copii mici in vampiri ....si pana la urma a fost omorat
cineva i-a bagat tarusul in inima si a murit x_x

sau mai era un film despre doi frati vampiri care mancau gaini...
furau gainile din cotetul oamenilor in miez de noapte.....etc.

puppy dog eyes daca puteti sa imi spuneti cum se numesc aceste filme.
eu nu mai stiu laughing pentru ca le-am vazut acum foarte mult timp

Fundita puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Iubire eu de asemenea filme nu am auzit in viata mea cu toate ca sunt mare fan al filmelor de acest gen. Eventual vreo parodie dar pot sa te asigur ca nu sunt filme din spusele tale.Imi pare rau.

| PanteraNeagra1999 explică (pentru AgathaRo):

Ce dracu? o_____o stiu bine ce filme am vazut laughing

| AgathaRo a răspuns (pentru PanteraNeagra1999):

Imi retrag cuvintele, era un film mult mai vechi ceva japonez cu vampiri inainte de 2000 era filmul acela.