| RorySan a întrebat:

Buna as avea mare nevoie de ajutor

am gasit un site unde pot vedea acest anime Norn9 - Norn + Nonetto rosub dar sunt doar 6 ep lispsesc 6 inseamna ca inca se mai traduc?

unde pot gasi toate episoadele rosub

pleaseeeeeeee

Răspuns Câştigător
| LuluOneMillion a răspuns:

Http://www.wien-subs.ro/online/anime-ro-sub/norn9-nornnonet Ei au tradus 8 si au inceput sa-l traduca de curand, si sigur il vor termina in 2-3 saptamani de tradus. Hai maxim 4.

| RorySan explică (pentru LuluOneMillion):

Multumesc mult! Nu stiu ce m-as face fara tine.

2 răspunsuri:
| Minako01 a răspuns:

Http://www.gogoanime.com/norn9-nornnonet-episode-1/2 Aici am gasit primul episod si pana la al 12-lea episod. http://www.gogoanime.com/norn9-nornnonet-episode-12.Sper ca am gasit animeul corect, si din cauza ca nu cunosc animeul nu stiu daca sunt toate episoadele.