| Teleaga_Daniel_1997 a întrebat:

Buna as vrea sa ma uit la niste animeuri. Puteti sami lasatati sugestii interesante

Răspuns Câştigător
| Vandal a răspuns:

Haikyuu si Kuroko no Basket daca preferi cele care se axeaza pe sport, oricum sunt geniale.
Assassionation no Classroom daca iti plac cele cu comedie, anime-ul asta o are din plin si de calitate, din punctul meu de vedere.
Charlotte combina romanticul cu supranaturalul destul de frumos, ti-l recomand.
God Eater are o poveste interesanta, daca iti plac cele cu mai multa actiune.
Daca mai vrei, spune. Sper ca te-am ajutat. xD

3 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Poate gasesti ceva pe aici?

https://infrasunete.eu/tag/filme-de-animatie/

| vlad1000 a răspuns:

Incearca Bleach, Naruto Shippuden daca vrei ceva cu multe episoade cu supernatural si daca vrei ceva mai cu picioarele pe pământ încearcă Kuroko no Basket

| Kathrinex a răspuns:

Jun Jou Romantica e un yaoi foarte bun după părerea mea. Am văzut și Amnesia. E scurt și interesant. La Amnesia am plâns.