| bybuu13 a întrebat:

Ce cadou se da la revista Monster High (Liceul Monstrilor) numarul 2? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| AVRILavigne1000 a răspuns:

E o manusa din dantela ce culoare vrei eu am cumparat de 2 ori revista si am una oza si una neagra sunt cool de tot

8 răspunsuri:
| DomnulCuPruncii a răspuns:

Da stiu eu cadoul e taci din gura si marsi altundeva ca sunt destule categorii AICi sunt numai comicuri!

| bybuu13 explică (pentru DomnulCuPruncii):

Este un site, nu te priveste pe tine la ce categorii postez eu intrebarile! Si marsi sa-i spui lu` mata ma! straight face

| bybuu13 explică (pentru DomnulCuPruncii):

Si ai rasfoit vreodata revista?! Ca sa vezi despre ce este vorba? laughing

| Maryaa15 a răspuns:

O manusa neagra! funda

| Add_Adelina_1996 a răspuns:

Deja au aparut? Cand? Oare mai sunt?

| SARAFINA a răspuns:

Eu am revista si iti da o manusa de dantela roz cu un simbol craniu cu fundita e tareeeeeee! funda?

| andreea17s02 a răspuns:

Are cadou o manusa de dantela! funda

| Ivanescu_Gica_1977 a răspuns:

O manusa si dantela roz care are o fundita neagra cu un craniu pe ea! funda