| AnkuAnkutzza a întrebat:

Ce pacaleli pregatiti pentru 1 aprilie? veniti cu idei si pentru mine big grin

1 răspuns:
| AVRILavigne1000 a răspuns:

1fi atent du-te si spune-i mamei tale ca tatal tau s-a spanzurat in pod living etc si apoi ii spui
2poti sa spui cuiva mai fricos ca are un paianjen pe umar si cat se zbate ii zici ca i-a cazut in bluza/ticou ce are pe el iti dai seama ce tare o fi!
3poti sa lipesti cu super glu un banut de podea la scoala de ex asta e logic ca toti se vor apleca(eu una am luat teapa era lipit pe peretele scolii si mi-am rupt si unghea)
4.asta cere ajutor gauresi o mara foarte larg cat pentru un cap de om apoi pune o cutie si inca cateva cu lucruri pune pe cineva sa dea cutiile jos si ala care e in gaura aia de la masa cand deschi da tipe sa vezi ce o sa fie
5.sare in loc de zahar la cafea...
6cand cineva doarme dus pune un balon la spate si spargel cu un ac
6tot cand doarma leaga ceva rezistent de piciorul cuiva si de piciorul patului pentru ca atunci cant se trezeste jos cu basescu!laughing
7.tot cand doarme poti si unei femei sa dai cu frisca pe palma si sa il gadili pe fata wow
8 daca te duci pe la tara spune-i bunici/bunicului ca(daca are vie de struguri)ca plange via(acest fenomen este real)daca este incostient va fi o farsa minunata
8. uda pe cineva pe pantaloni si spune-i ca a facut pipi in pat