| diana a întrebat:

Ce as putea scrie in revista scolii?
Va multumesckiss

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Multebig grin
Poti scrie poezi compuse de tine sau de colegii taibig grin
Bancuri care mai de care mai amuzante
Povesti
Proverbebig grin

| arysa a răspuns:

Poti sa scrii daca ai participat la vreun concurs/olimpiada impresii, despre viata elevilor in scoala respectiva(principalele activitati ale lor, interese, scopuri de viitor), etc

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Despre mobbing (cauti pe net), despre scarba pe care o au tinerii fata de politica, despre bolile cu transmitere sexuala si incurajarea tinerilor de a folosi prezervativul, despre pericolul acelor jointuri de la happy spice.
Spor!

mira
| mira a răspuns:

Poti face un reportaj despre ultima excursie cu clasa, aici descrierea te salveaza; poti lua un interviu unei personalitati(daca ai acces), poti recomanda o carte valoroasa citita recent de tine.Incearca sa prezinti si o activitate a ONG.Sunt foarte multe teme si posibilitati.

| juniper a răspuns:

Niste glume in plus.

| anss23 a răspuns:

Un site al scolii este mai frumos si mai usor accesibil decat o revista a scolii.

| DoarOana a răspuns:

Despre colectivul de elevi, informatii despre profesori! Si eu am avut o data de facut ceva de genul acesta

| Aurelia a răspuns:

Poezii, compuneri, chiar rebusuri, ghicitori...sunt multe de trimis la revista scolii, depinde acum la ce te pricepi tu cel mai binewinking

| miauu a răspuns:

Ai putea scrie ceva perle spuse la ore de colegi, glume, bancuri, culmi ai putea scrie un test psihologic sau ceva de genu http://www.bestcs.info/forum/viewtopic.php?f=29&t=4

| Magic a răspuns:

In primul rand ai putea organiza un concurs de poezii si in revista sa le pui pe cele mai frumoase, sa povestesti despre evenimentele scolii si multe altele.big grin

| sam a răspuns:

Noi am facut la un moment dat un top cu cei mai admirati profesori, pe baza raspunsurilor date de elevi. cel mai interesant a fost ca unii, care nu s-au regasit prin capul listei si-au schimbat atitudinea si erau mai prietenosi si mai intelegatori.
totusi altii s-ar putea supara...
spor in toate! happy

| mihaela_9665 a răspuns:

Pai... ai putea scrie despre tine si colegi tai care au castigat diferite premi la diferite concursuri.Despre petrecerile petrecute cu sacoala ta etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ai putea invata sa scrii corect! - "as" scrie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fi reporter de ex si pui diferite intebari