| Dalyan a întrebat:

daca stie cineva imi poate explica cum poti modifica lista de anime-uri de pe "My anime list"? Cred ca intelegeti ce vreau sa spun.Da funda.

Răspuns Câştigător
| ZukiPanda a răspuns:

Deci, dupa ce te loghezi, ai un rand pe care scrie "Profile, Anime, Manga, Community, Industry". Te duci pe anime dar nu dai clic, o sa iti apara mai multe chestii, dar prima e "view list", in dreapta ei ai un "edit". Dai clic pe edit si te trimite la lista ta. Ca sa mai adaugi anime, dai pe view list si o sa iti apara pe pagina sus"Add to list". Sper ca te-am ajutat. happy