| DownAnima a întrebat:

Vreau si eu o lista lunga cu mmorpg-uri daca se poate stil anime in care sa poti sa si inoti si pescui! Funda cea mai lunga lista!

4 răspunsuri:
| DownAnima explică:

Pai eu as vrea ceva mai micut adica sa nu ceara memorie mare si rami multi happy

| backback a răspuns:

Eu iti spun cateva mmorpg-uri care dupa parerea mea sunt super
1. 4story
2. 12sky
3.Aion

| єχcєєℓ a răspuns:

S4league.Este un joc care combina classicul counter-strike cu grafica anime,insa poti folosi mai multe arme de ex:melee weapon(sabie,pumnal, lama)
healing weapon si shooting weapon(sniper, pistol, etc)
Pacat ca sunt putine harti pe care poti juca insa compenseaza cu modurile diferite pe care le poti juca.
DM-deathmatch:tipul jocului este eliminarea echipei adverse pentru castigarea meciului
Siege:este un tip capture flag(capturarea steagului)
TD-TouchDown:asemanator cu fotbalul
Chaser:un jucator ales la intamplare devine Chaser, cu scopul de a elimina jucatorii.
BR:zis si battle royal:Aici nu exista echipe fiecare jucator este pe cont propriu
Captain:Fiecare membru al unei echipe este Capitan:Primeste in jur de 700-1000hp(un player normal maximul este de 160)
Mai sunt cateva moduri pe care le poti descoperii tu;)
Despre caracter:Ce e de stiu? Iti poti cumpara haine, arme si animale de companie.
Aici ai site-ul oficial:
http://s4.en.alaplaya.net/

Aici un mic tutorial despre joc continand modul meu preferat de joc:TD-touchdown;)

http://www.youtube.com/watch?v=1UD82ARyi2Q

Bafta!:)

| melaniaXD a răspuns:

Forsaken World, Ether saga