| Dalyan a întrebat:

Dati-mi va rog niste anime-uri bune din 2016-2017.

4 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Intră pe deseneanime.ro că ai acolo tot felul de categorii.

| Dalyan explică (pentru 94Lucifer94):

Stiu si eu ca le pot gasi pe diferite site-uri, dar voiam o parere personala despre niste anime-uri vazute bune.In ultima vreme nu am mai gasit nimic care sa ma atraga si sa ma tina captivata in totalitate, asa ca voiam sa vad ceilalti ce au mai vizionat bun.Multumesc de sugestie totusi.

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Dalyan):

Nu știu, dar dacă vrei să arunci o privire, poate găsești ceva ce îți playlist-ul meu. Poate unele le-ai văzut deja.

valkyrie drive mermaid
trinity seven
infinite stratos
maken ki
prision school
Dakara Boku wa, H ga decinai.
highschool of dead
kore wa zombie desu ca?
Hagure Yuusha no Estetica
nanatsu no taizai

| TheWhiteDemons a răspuns:

Incearca Kono Subarusii Sekai ni Shukufuku wo! sau Ao no exorcist.Dar poti cauta si pe https://www.livechart.me/summer-2017/tv, gasesti ceva ce iti place si poti citi si tema animeului.Sunt aparute de prin iulie 2017 multe.