| xDIABOLIQUE a întrebat:

Dau funda.Ce anime-uri gen Black Butler,Ao No Exorcist stiti? In afara de Pandora Hearts, Another sau Corpse Party. Lasati si o mica descriere big grin.

Răspuns Câştigător
| Minako01 a răspuns:

•Tokyo Ghoul (la aneul asta nu prea stiu sa il descriu dar este interesant, avand 2 sezoane).
•Noragami-avand 2 sezoane, in acest anime este vorba despre un zeu numit Yato care lupta impotriva unui tip de spirite rele(nu prea stiu cum se traduce numele lor in romana -phantom) cu regalia sa(spiritul necorupt al unei peesoane care a murit, aceasta regalia transformanduse intr-o arma)
•Fullmetal Alchemist Brotherhood- aduce in vedere povestea a 2 frati Edward si Alphonse Elric care sunt in cautarea unei pietre foarte puternice pentru ca Edward sa isi recapete mana stanga si piciorul drept si imtregul corp al lui Alphonse care si le-au pierdut cand au incercat sa isi reinvie mama moarta din vina unei boli.

Sper ca am foat de ajutor! ^w^

3 răspunsuri:
| Sakura13574 a răspuns:

Sousei no onmyouji?

| akashi4 a răspuns:

Norafami,darken that black, black bullet

| NMLs a răspuns:

Hellsing, e super tare.
http://myanimelist.net/anime/270/Hellsing