| aicipentrutine a întrebat:

deci,caut o varianta, a melodiei Florin salam si Diana-tu si eu.BUT.care sa nu fie manea.si sa fie mai slow.sau ceva de genu...deci sa nu fie manea

6 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Da tu ce-ai vrea sa fie? Heavy rock?

| PinguinuL a răspuns:

Ti-am gasit eu!
da' dai mai tare ca nu se aude foarte bine
http://youtu.be/CfmVe_yZSbE

| NothingImportant200 a răspuns:

Vad ca de fapt iti bati joc de noi. Categoria e la comics nu la muzica. Si manea care sa nu fie manea nu exista rolling on the floor lol

| aicipentrutine explică:

Hai sictiirrr! nu mai raspunde daca nu sti! ok?

| 13 a răspuns:

SI eu vreau o motocicleta pe doua rosti da de fapt sa fie pe 4. si in loc de ghidoun vreau volan si sa nu sune ca o motocicleta dar sa mearga mai tare ca unhappy Hai sa fim prosti ca doar e dreptu nostru >big grin

Răspuns utilizator avertizat