| NicoClaudita a întrebat:

Buna all kiss... era o melodie cu "un milion de trandafiri " parca Asu o canta ( e manea )... nu Florin Salam! p.s. nu vreau pareri de genu "nu ascult manele"

4 răspunsuri:
| CeaCuMasca a răspuns:

În primul rând,,, nu ascult manele,, nu e o părere, e un fapt.În al doilea rând, îți sugerez să nu te înmulțești.

| NicoClaudita explică (pentru CeaCuMasca):

Vaide capul nostru ce a ajuns TPU-ul asta... plin numai de imbecili/imbecile. daca nu sti raspunsul la intrebarea mea mai bine taci din gura nu raspunde aiurea... de asta vad ca suntem mai putini cei care folosim TPU!

| robotinraul a răspuns:

Nu e cumva Claudia-un milion de trandafiri?