| spaikizz a întrebat:

Deci dau fundoi+VOT celei/celui care imi spune expresii cool si noi de genul: Te-ai uitat la emisiunea prostii spun da sau nu? sau Ai dat la peste? Si te-a tras la fund! Si alte chestii d'astea! PLease si dau fundooooiii! Mersi! +VOT la toti inclusiv funditei. App sa fie ceva nou!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(pentru baieti)Porti roz? Vrei sa te combin cu unusmugsi el e...ca tinewinking
Ce faci dildau?
Cata hudaa=]]
Te-ai gandit mult la asta?
Curva srl=]]]
Cv gen:ce v rei? o vr pe mata! Nuy mai e in stoc vino peste 2 ani va fi reducere -99%smug

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ioi,căutați formule să fiți CUL, dar nici d-ai naibii nu ați încerca șpreiu` meu miraculos.phbbbbt

| 84738493 a răspuns:

Cand te striga cineva in loc sa raspunzi "da" sa spui "asa ma cheama" daca mai vrei si alte idei sa stii ca am mai multe da mai intai funda si votul si te asist cu ce vrei tu!

| Mariusik97cj a răspuns:

De exemplu : cand intra cineva gras pe usa, unul care il vede ca intra sa strige PE RAND MA!

| Fineness a răspuns:

Voi radeti de mine ca sunt diferit,‭ eu rad de voi ca suntei toti la fel.
Cateodata oamenii se‭ i‬mpiedica de adevar,‭ ‬dar de cele mai multe ori se ridica ai merg mai departe.‭
Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura,‭ ‬cand de fapt este indiferenta‭ ‬:‭(

Imi place cum te uiti in scarba la mine‭ ‬, imi plac cuviintele de kk ce mi le adresez...stii ceva‭ NU TE SCHIMBA‭ =))
Decat cocosat de munca‭ ‬, mai bine burtos de bere‭!
Pentru mai multe statusuri, da click pe linkul:http://www.statusuri.ro/statusuri-dnd-busy.html‬

| spaikizz explică:

@smiley nu ti-am dat tie fundita pentru ca pe acelea
le stiam si eu