| Adda25 a întrebat:

Buna,fani Naruto! Am auzit ca in episodul 211 Danzo moare, cine il omoara? Cine va fi urmatorul Hokage dupa Danzo? Cand se va trezi Tsunade din coma? Dau funda pentru primul raspuns corect happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e omorat de Sasuke tongue Urmatorul hokage va fi Kakashi, si lumea nu stie daca sa-l faca al 6-lea hokage sau al 7-lea hokage, din cauza ca Danzo a murit...

De Tsunade nu-mi amintesc nimic, dar e ok putin timp mai tarziu tongue