| MaryAlexia a întrebat:

Buna imi poate spune cineva niste animeuri pline de romantism si nu de genu ( one kiss - la finalul animeului ), vreau daca se poate sa contina multa actiuna romantica. Dau FUNDOI. happy

8 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Incearca:
sukite ii na eu
kimikiss pure rouge
nana
paradise kiss
Peach Girl
special a S.A
campione
amagami ss
Itazura na Kiss
Sword Art Online

| stark47 a răspuns:

Kimi ni todoke.mie imi plac animeurile gen actiune.insa asta ma fascinat.e o poveste destul de interesanta

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Dac apui asa problema cek mai tare ar fi vampire knight si lovely complex si paradise kiss astea is cele mai tariwinking

| MJ4everkingofpop a răspuns:

Kaichou wa maid-sama ( Cel mai bun dupa parerea mea), Tonari no kabitzu-kun, Lovely Complex, I love my younger sister.
Sper ca te-am ajutat!
Vizionare placutawinking

| aestheticfunction a răspuns:

Kaichou wa maid-sama, Tonari no kaibutsu-kun, Chihayafuru, Kokoro Connect, Lovely Complex, Sukitte ii no eu, Nana, Special A, Sword Art Online, Shakugan no Shana, Zero no tsukaima, Toradora, Itazura na Kiss, Vampire Knight, Kimi ni todoke, Clannad, Fruits Basket, Kaze no Stigma, Hyouka, Sankarea, Air, Chobits, Dakara Boku wa, H ga dechinai, Hakuoki, Hiiro no Kakera, Romeo x Juliet, Sakurasou no Pet na Kanojo, 11 eyes. Cred ca cam atat.

| MaryAlexia explică:

Am vazut deja:Kaichou wa maid-sama,Tonari no kabitzu-kun, Lovely Complex, I love my younger sister,sukite ii na eu,kimikiss,pure rouge,nana,paradise kiss ,Peach Girl,special a S.A, amagami ss, Itazura na Kiss, Sword Art Online, vampire knight.

| Abby12 a răspuns:

Lovely Complex. :3

| gummydoodle a răspuns:

Lovely complex.The best!