| Sirzechs a întrebat:

Vreau si eu niste animeuri de comedie(poate sa contina si actiune,SF,ecchi, etc). Cine mi le da pe cele mai bune are funda.

Răspuns Câştigător
| KatomikaTakumi a răspuns:

Highschool dxd

| Sirzechs explică (pentru KatomikaTakumi):

L-am vazut.

| KatomikaTakumi a răspuns (pentru Sirzechs):

Kiss x sis?

| Sirzechs explică (pentru KatomikaTakumi):

Si pe astalaughing

| KatomikaTakumi a răspuns (pentru Sirzechs):

Dn Angel?

| Sirzechs explică (pentru KatomikaTakumi):

Am auzit de el dar inca nu l-am vazut.
Ms mult!(daca vrei lasale pe toate care le sti si sunt bune)

| KatomikaTakumi a răspuns (pentru KatomikaTakumi):

Uite aici mai multe anime, cauti de la genuri...Stii tu ce vrei;)
http://www.animeph.com/
Eu imi aleg de pe aici, si ma uit te tilulilu sau daily motion...

| Sirzechs explică (pentru KatomikaTakumi):

Angel Beats pare tare.Ms inca odata.

| KatomikaTakumi a răspuns (pentru Sirzechs):

Eu ma mai uit si la Fairy tail si Bakuman III...Dar bakuman nu am mai gasit sub in romana, si ma uit in engleza...Si la NArut Shippuden, binenteles happy

| Sirzechs explică (pentru KatomikaTakumi):

Ma uit la Naruto de can era pe Jetixlaughing, Fairy tail din cate am auzit e comedie extrema in el iarde Bakuman nu am auzit

19 răspunsuri:
| Adyspeed a răspuns:

Dragon ball z, naruto

| Sirzechs explică (pentru Adyspeed):

Le-am vazut pe ambele.

| Adyspeed a răspuns:

Anime numai stiu dar iti recomand tom and jerry editia noua din 2007 de la warner brosswinking sau jonny test in cel mai rau caz laughing

| Sirzechs explică (pentru Adyspeed):

Nu sunt chiar asa de plictisitlaughing

| AiEnma97 a răspuns:

Uite aici cateva anime-uri care sper sa te inveseleasca: Ouran Highschool Host Club, Toradora, Karin, Kaichou wa Maid-sama, The Melancholy of Haruhi Suzumiya, Special A, si, evident, Shaman King.
Sper sa te faca sa razi (cu mine a mers) laughing

| Sirzechs explică (pentru AiEnma97):

Special A e panarama raulaughing)
Kaichou iar e belea
Toradora e cam plctisitor
Ramene sa vad Karin si The Melancholy of Haruhi Suzumiya.
Mersi mult!

| AiEnma97 a răspuns (pentru Sirzechs):

Sper sa-ti placa. Vad ca te stii cu anime-urile. Inuyasha ai vazut? happy

| Sirzechs explică (pentru AiEnma97):

Da.Am vazut prima serie si actul final.Actul final mi s-a parut prea genial!

| AiEnma97 a răspuns (pentru Sirzechs):

N-am vazut tot Final Act pentru ca nu s-au dublat toate episoadele si chiar nu suport vocea lui inuyasha pe japoneza laughing Oricum e prea tare! happy

| PaVeLCoSmIn a răspuns:

Beyblade Metal Fusion