| Dalyan a întrebat:

imi puteti zice si mie cum vi s-au parut urmatoarele anime-uri "Katekyo Hitman Reborn!" si "Hunter x Hunter"? Si o scurta descriere. Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Kirito21 a răspuns:

Ambele foarte interesante dar Katekyo Hitman Reborn mi-a placut mai mult este despre familii mafiote si lupta lor pentru putere. In ceea ce priveste arta Katekyo este desenat mai modern ca sa spunem asa iar hunterxhunter asemanator cu stilul Dragon Ball.

2 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Coincidenta, la ambele animeuri trebuie sa astept vreo 70 de episoade ca sa vezi o scena de lupta interesanta

Katekyo Hitman Reborn e naruto cu mafioti in loc de ninja

unter x Hunter e naruto cu vanatori in loc de ninja

| Annll a răspuns:

Hunter x Hunter nu am vazut, desi am auzit ca este interesant, dar KHR este genial! Trebuie neaparat sa il vezi!big grin Eu am ras de multe ori, am si plans... superb, il recomand! big grin