| ღdeeღ a întrebat:

Imi spuneti va rog numere de telefon ( de preferinta orange ) la care pot sa fac o farsa la tel? daca se poate sa imi dati si ceva informatii, mai ales numele! ( de ex. daca are facebook sau ce sa îi spun ca sa ma creada) happy Va rog sa nu fie ceva care sa îi afecteze sau ceva in genul asta, vrem doar sa ne amuzam un pic

3 răspunsuri:
| mortallx a răspuns:

Suna-ma pe mine laughing, stam la o barfa.S-a inventat relatii cu clientii big grin, eu la aia sunam cand ma plictiseam.

| ღdeeღ explică (pentru mortallx):

Si ce numar au? ce vb cu ei?

| mortallx a răspuns:

Pai depinde pe ce retea esti, uita-te si tu...pe Orange nu stiu.