| DeeaSakura a întrebat:

In ce zi apare Winter Sonata de pe AnimeKage?

Răspuns Câştigător
| MariusDk23 a răspuns:

Buna.
Pe animekage de obicei apare miercurea, saptamana aceasta nu stiu ce s-a intamplat.

3 răspunsuri:
| Dante947 a răspuns:

Bună. Întâmplător, am dat peste întrebarea asta, în legătură cu WS şi eu sunt acel Dante, care traduce seria. Prin urmare, nu e o zi anume când postez, deoarece seria nu e ongoing. Depinde de cât de repede terminăm episodul de tradus, encodat, şi încărcat pe surse, dar şi de comentarii. Prin urmare, poate apărea într-un interval, să zicem, de 3 zile-o săptămână. Oricum, deoarece se apropie şcoala, voi încerca să pun mai repede câteva episoade până atunci. Mă bucur că a devenit destul de popular anime'ul. Oh, şi vizionare plăcută!

| DeeaSakura explică (pentru Dante947):

Multumesc, anime-ul e superb si mersi ca il traduci esti super! love struck love struck love struck

| Dante947 a răspuns (pentru DeeaSakura):

Nu ai pentru ce. Eu ar trebui să'ţi mulţumesc că te uiţi la el! ^_^