| Foxy45 a întrebat:

mai tine minte cineva un desen animat pe minimax cu niste roboti cu feţele deformate, care calatoreau in diferite lumi, si aveau o sefa, mama-plată (( tare aş vrea să mă uit din nou la el((

Răspuns Câştigător
| JackFrost96 a răspuns:

Cyberchase se aseamănă într-o oarecare măsură cu descrierea ta(e vorba de nişte copii care călătoresc în diferite lumi, ei fiind ghidaţi de un calculator)
Uite aici nişte poze: https://www.google.ro/......ps?/search

| Foxy45 explică (pentru JackFrost96):

Wiiiiiiii e ellll! Mulţumesccc :*