| BlackRaven45 a întrebat:

Momentam m-am apucat de anime-ul Furoshitsuji (Black Butler). O colegă a spus că după ce termin S1 să mă uit direct la S3 şi după la S2. De ce? E bine dacă mă uit în ordinea asta? Dau fundă! big grin

2 răspunsuri:
| Mariechan29 a răspuns:

Nu este prea bine pentru ca S3 este ongoing ( nu este terminat ). Probabil a spus sa te uiti mai intai la S3 pentru ca din S2 nu o sa intelegi prea bine pana la episodul 5-6 ( nu mai tin minte ) dar e mai bine sa te uiti in ordine.

| OREOkun a răspuns:

Poti să te uiti in ordine 1 2 3, dar o sa-ti pară ciudat al 3-lea sezon pentru ca in al 2-lea se termină tot.