| Dictus1278 a întrebat:

O intrebare pentru iubitorii Kaichou wa maid+sama! Exista manga Kaichou wa maid+sama in lb romana?(dar nu 10 capitole) Si daca nu de unde incepe in engleza?(ma refer ca am terminat anime si vreau sa incep manga si nu mai vreau sa pierd timpul sa citesc inca odata ce stiu deja)

1 răspuns:
| FySpo a răspuns:

Pai mai poti astepta putin, si eu sunt nerabdator, dar daca manga continua am auzit ca nu este nimic official, dar s-ar putea sa se continue seria happy