| TempestUV a întrebat:

Salut lume,ce mai faceti?
Am vazut de cateva ori animeurile Ouran highschool host club, Special A si Kaichou wa maid-sama si vreau sa citesc si manga din cauza finalurilor.Este o problema totusi, nu stiu la ce caitole s-au terminat cele 3.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hei
Anime-ul kaichou wa maid-sama se termina cu festivalul din cate imi aduc aminte si sarutul.
Ei bine, capitoul 32 ar fi ultimul episod din serial. Deci incepe cu 33.
Ouran highschool host club s-ar termina in volumul 9. Uite-te pe la capitole.
La special A nu stiu, pentru ca nu am vazut anime-ul. Bafta ^^