| KillswitchLorde a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna cate sezoane contin urmatoarele animeuri si daca au ova's, filme, sau episoade speiale?! Anime's: Fate Zero, Code Geass, Special A, Air Gear, Inu x Boku SS.....Raspunsul cel mai complet va primi funda! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

La Fate Zero e animeul normal care contine 25 de episoade si atat. Code Geass sunt 2. Code Geass: Lelouch of the Rebellion, si Code Geass: Lelouch of the Rebellion 2. Amandoua au 25 de episoade. Mai e o porcarie numita Code Geass: Nunnally in Wonderland. E un fel de OVA.
Special A e numai anime-ul si are 24 de episoade, Air gear la fel si are 25 de episoade..Inu X boku SS la fel. Din cate stiu eu, are 13 episoade dar s-ar putea sa mai apara.
happy

1 răspuns: