| DjGeo13 a întrebat:

Buna Tocmai mi-am decarcat un server deathrun pentru counter strike gata facut cu speranta ca o sa pot face bunny hop pe el dar nu pot imi spuneti ce as putea face? mersi :-D

6 răspunsuri:
| Theodosis a răspuns:

Daca nu iti merge bunny hop-u mai simplu bhop mergi normal! Sau am inteles eu gresit si tu nu ai inteles cum se face bunny hop-ul! Se tine apasat pe Space+Ctrl si te misti din mouse sau sageti ( de preferat mouse ca din sageti nu poti face nimic).

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Si nu puteai sa pui si tu intrebarea la alta categorie? straight face

| DjGeo13 explică:

Nu ma eu stiu sa fac bhop doar ca nu merge adica nu merge topaitul ala daca tin apasat pe space nu se intampla nimic ai inteles

| DjGeo13 explică:

Nu te-am intrebat asta am pus la nimereala rolling on the floor

| raresel a răspuns:

Leave my photo alone!

| DjGeo13 explică:

Fuck You !