| ajutorONLINE a întrebat:

Am creat primul meu comic si vreau pareri :D va rog fara injurii :)
Nu conteaza daca sunt pareri pozitive sau negative :*
P. S:dau funda :D
http://imgur.com/aKWzS

Răspuns Câştigător
| rogvaiv10 a răspuns:

Ce tare sincer mi-a placut mai ales partea aia cand termina de vorbit cu iubita-sa. laughingrolling on the floorlaughing

4 răspunsuri:
| ๓ยเ a răspuns:

Ce tare e! cand ii suna telefonul cu iubita de fata si zice:alo, iubita? si aia il bate mar

| Love_4994 a răspuns:

Ce tare elaughing. Daca n-ai ce face poti incerca sa acorzi putin mai mult timp personajelor(nu ca ale mele mi-ar placea dar atat pot face momentanhee hee)

Răspuns utilizator avertizat
| ajutorONLINE explică:

Nu vreau sa demonstrez nimic
e doar ceva ce provoaca un zambet pe buze happy
pentru asta e si sectiunea comicshee hee
deci ce ziceti?big grin
sa ma las sau pot sa mai public in viitorul apropiat o imagine?big grin