| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre Melanie Martinez? Va plac melodiile ei? Eu personal le ador, dar voiam sa stiu si parerea voastra. Nu conteaza daca sunt pareri pozitive sau negative, atata timp cat nu sunt injurii. Multumesc!

4 răspunsuri:
| OhHYeEEaH a răspuns:

Tocmai ii facem un portret.E super tipa, am dat de ea nu de mult timp, insa ii apreciez foarte mult muzica. Ar trebui sa vezi ce misto e fara machiaj, e super simpatica, mie, sincer, mi se pare ca tot machiajul acela o imbatranieste cu toate ca are doar 21 de ani.

| Chrysocolla a răspuns:

Mie îmi place Melanie Martinez. M-am îndrăgostit de Carousel şi de Dollhouse. Nu ştiu de ce dar nu prea m-au atras melodiile de pe Crybaby. Mi-ar plăcea dacă ar face ceva asemănător melodiei Carousel pentru că efectiv o ador. Dar indiferent de ceea ce face, tot mă lipesc cumva de melodiile ei şi, obligat-forţat, le ascult în continuu vreo două zile.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Chrysocolla):

Si mie imi plac melodiile Crarousel si Dollhouse, dar imi plac si Crybaby, Mad Hatter, Pity Party, Soap, Sippy Cup, Alphabet boy, si multe altele.

| Cimpan_Adriana_1995 a răspuns:

Melanie Martinez este cântăreața mea preferata! O ador! Îi iubesc Combinația Lolita-creepy e super si da ii iubesc melodiile!