| ReeBii a întrebat:

Am vazut la TV ca jurnalul Violettei va aparea la chioscurile de presa. Cand si cat va costa? Apropo, daca gasiti poze cu jurnalul adevarat al Violettei as vrea si eu site-ul! Eu am cautat si nu am gasit! Va rog si va multumesc! Scuze pentru rubrica.

Răspuns Câştigător
| Sweetlollypop212 a răspuns:

Www.egmont.ro violetta
19.90 dar mai se adauga taxa de transport

5 răspunsuri:
| violetainromana a răspuns:

Buna! A aprut pe 31 iulie la pretul de 19.90 lei! El a fost din nou reeditat deoarece multa lume la cumparat!

librarie.ro[si scii acolo mare violetta]

paaaaaaaaaa

| DyyNo a răspuns:

Va aparea pe 31 iulie si va costa 20 de lei big grin

| ReeBii explică (pentru DyyNo):

Multumesc! Sti un site unde este si jurnalul Violettei si pot sa-l vad? ( vreau sa vad cum este in interior)

| DyyNo a răspuns (pentru ReeBii):

Nu nu stiu...

| yonnella a răspuns:

Jurnalul Violettei costa 19.90. Sper ca te-am ajutat. Dar nu stiu site-ul cu jurnalul Violettei.