| AriaxD001 a întrebat:

TPU! As vrea sa-mi recomandati niste anime-uri cu drama, romance, school life, de preferabil sa nu fie harem horror. Desigur nu trebuie neaparat sa aiba toate genurile.
Am vazut Gakkou Gurashi, Another, Sankarea, Tokyo Ghoul, Elfen Lied, Kore wa zombie etc.
V-ati prins cam ce grafici prefer.
Mersi!

3 răspunsuri:
| Sakura13574 a răspuns:

Ao haru ride
ReLife
Soredemo sekai
Kaichou wa maid sama
Akagami no shirayukihime
Sukite ii na eu
The pilot's love song
Nagi no asukara
Romeo x Juliet

| Koyzu a răspuns:

Anohana- school life, romance
Kiznaiver- romance
Ano Natsu de Matteru- romance
Hyouka- school life
Ookami Shoujo to Kuro Ouji- romance
Yahari (ţi-am pus doar prima parte din nume) îl găseşti aici : https://shinobi-fansub.ro/forums/Yahari-anime/
https://shinobi-fansub.ro/categories/serii-terminate.168/ (aici găseşti o parte dintre anime-urile de mai sus).

| CartoonFanRo a răspuns:

Kamisama Kiss
Your lie in April
danshi koukousei no nichijou
yamada-kun and the 7 witches
Ouran HighSchool Host Club