| gabriel_9090 a întrebat:

ce va place mai mult w.i.t.c.h. sau winx club?

Răspuns Câştigător
| elievonc a răspuns:

Witchbig grin

11 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

...Nu există Moş Crăciun.
Nu te-a adus barza, ci s-au coţăit ai tăi şi ai ieşit tu sfios 9 luni mai târziu din vaginul dilatat al mămicii tale.
Nu există Iepuraşul de Paşte.
Nici Moş Neculai nu există.
Nope, nici zâna Măseluţă.
Şi ca un bonus, nici Iisus şi dumnezeu!

PS: http://images.4chan.org/gif/src/1328801522892.gif
How's your innocence doin'?

| Destyny a răspuns:

Cati ani ai puiule?

| gabriel_9090 explică:

Of mai dar doar v-am intrebat si in al 2-lea rand am scris pentru soramea si chiar nu ma intere ce exista si ce nu tb sa rasp la o intrebare banala ca sa iei funda...dar cu voi nu se poate

| gabriel_9090 explică:

Si in al 2-lea rand nu sunt numai pentru fete w.i.t.c.h nu este numai pentru fete este si pentru baieti uitati-va cati baieti cauta sezonul 1 de la witch

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru gabriel_9090):

Şiii,băieţii ăia, îs mai gay aşa nu?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru gabriel_9090):

Şiii,băieţii ăia, îs mai gay aşa, nu?

| gabriel_9090 explică:

Da tu de unde sti ca sunt g*y? uitate la tine ma mai bine nu comenta la intrebari, daca la unii le place nu ii jicni tot ce esti.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru gabriel_9090):

Dă pe la ora de lb. română, ai prea multe absenţe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios stii ca sunt pentru fete?+ce naiba te mai uiti la din alea?

| Ana94 a răspuns:

WITCH happy Obişnuiam să le mai citesc acum 2-3 ani.Momentan chiar am mai şi desenat postere din reviste în timpul liber happy

| BubbleRO a răspuns:

Pai am 12 ani si cand eram mica am colecrionat toate papusile W.I.T.C.H si Winx! Acum l-e pastrez in vitrina din sufragerie pentru ca imi aduc aminte de multe lucruri frumoase! P.S. pentru cei care isi bat joc de el/ea.SUNTETI VAARZZA